☆☆WİNDOWS.☆☆ [Yazılım İndir] Windows 10 Medya Oluşturma Aracı'nı indirin

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
37,171
Tepkime puanı
1,017
Puanları
262Windows 10 Medya Oluşturma Aracı'nı indirinO gün sonunda geldi. Bu, son birkaç aydır beklediğimiz gün ve burada. Microsoft, Windows 10'un son sürümünü (RTM) ücretsiz yükseltme için kayıt olan kullanıcılara dalgalar halinde kullanıma sunmaya başladı.
Microsoft'tan Windows 10 ISO'yu indirmek için Medya Oluşturma Aracı

Windows 7 ve Windows 8 / 8.1'den Windows 10'a yükseltilmiş tüm kullanıcılara yardımcı olmak için, Microsoft, Windows 10 Ürün Anahtarı'na girmek zorunda kalmadan, kullanıcıların Windows 10 ISO'yudoğrudan Microsoft'tan yüklemelerine olanak sağlamak için Windows 10 Media Creation Tool'u piyasaya sürdü .Windows 10 için Medya Oluşturma Aracı, Windows 10'un aşağıdaki sürümlerini
hem 32 bit hem de 64 bit sürümlerinde karşıdan yüklemek için kullanılabilir:

# Windows 10 Ana Sayfa
# Windows 10 Ev N
# Windows 10 Ev Tek Dil
# Windows 10 Pro
# Windows Pro N
Ürün anahtarı olmadan Microsoft'un Windows 10 ISO'sunu indirmenize izin vermenin yanı sıra, Medya Oluşturma Aracı ayrıca mevcut yüklemenizi Windows 10'a yükseltmenize de olanak tanır.Neyse ki, Medya Oluşturma Aracı da başka bir PC için Windows 10 ISO dosyasını indirmek için de kullanılabilir, yani internet bağlantısı olmayan bir PC'niz varsa, Media Creation Tool bu PC için Windows 10 ISO indirmek için de kullanılabilir .

Önemli: Kasım 2015'ten başlayarak, Medya Oluşturma Aracında Ev ve Pro ISO görüntülerini ayrı olarak indirmek için bir seçenek yoktur. Sadece Edition alanında Windows 10'u seçmeniz gerekiyor. Bu ISO, hem Ev hem de Pro ISO görüntülerini içerir.
Windows 10 ISO dosyasını indirdikten sonra, Windows 10'un önyüklenebilir DVD'sini veya önyüklenebilir USB oluşturmak için aynı Medya Oluşturma Aracını kullanabilirsiniz .
Daha da önemlisi, Windows 10'u kurarken, daha önce Windows 7 veya Windows 8.1'den Windows 10'a aynı PC'de yükselttiyseniz, Windows 10 kopyanızı etkinleştirmek için bir ürün anahtarı ı girmeniz gerekmeyecektir .Önceden farklı olarak, 64-bit için ayrı bir Medya Oluşturma Aracı yoktur. Microsoft artık tek bir yükleyicide hem 64 hem de 32 bit içeriyor, yani aşağıdaki bağlantıdan indirdiğiniz araç hem 32 bit hem de 64 bit Windows ile uyumludur.

Medya Oluşturma Aracı'nı indirin

Windows 10 için Medya Oluşturma Aracının iki sürümü vardır. Biri Windows'un 32 bit sürümü içindir, diğeri ise 64 bit Windows içindir. Bu nedenle, Windows 10 için Medya Oluşturma Aracı'nın doğru sürümünü indirme sayfasından indirdiğinizden emin olun (bu makalenin sonunda bulunan bağlantı).
Tahmin edeceğiniz gibi, Windows 10 için Medya Oluşturma aracını yönetici haklarıyla çalıştırmanız gerekir.
Windows 10 ile eğlenin!
Windows 10 Medya Oluşturma Aracı'nı indirin