☆☆WİNDOWS.☆☆ [*Windows10] TeamViewer 15 Windows 10 için indirin

Bacanak_46

Yönetici
S.Moderatör
Katılım
2 Mar 2017
Mesajlar
28,411
Tepkime puanı
1,528
Puanları
262
Yaş
39
Konum
bursa

Ünlü team viewer yazılımının arkasındaki ekip , yılın bu zamanlarında önemli bir güncelleme yayınladı. Geleneğine devam eden ekip, TeamViewer'ı birkaç gün önce 15. versiyona güncelledi.
TeamViewer 15, Windows, Mac, Linux ve büyük akıllı telefon işletim sistemlerinde kullanılabilen en son TeamViewer sürümüdür. Önceki sürümlerden farklı olarak, şaşırtıcı bir şekilde, TeamViewer 15 pek çok yeni özellik içermez.

Resmi foruma göre, TeamViewer 15 ile bir TeamViewer toplantısı ve uzaktan kumanda bağlantısı içinde daha iyi ses kalitesi elde edersiniz. Buna ek olarak, istemcinin Gelişmiş Seçenekler altındaki otomatik güncelleme davranışını tanımlamak için basitleştirilmiş ve net seçenekler bulacaksınız.
TeamViewer 15, vindows 10 1909 sürümü ile tamamen uyumludur .Bu nedenle, 1909 sürümünü veya sonraki bir sürümünü kullanıyorsanız, TeamViewer 15'e güncellediğinizden emin olun.
Her zamanki gibi, önceki TeamViewer sürümünden TeamViewer 15 ile bağlantı kuramazsınız. Bu nedenle, TeamViewer yazılımınızı en son sürüme güncellediğinizden emin olun.Güncellemek için Yardım menüsünü ve ardından Yeni sürümü kontrol et'i tıklayın. Bir güncelleme varsa, Güncelle butonu ile bir TeamViewer Güncelleme diyalogu alacaksınız.İndirmek ve otomatik olarak yüklemek için Güncelle düğmesine tıklayın.


TeamViewer 15 kurulum dosyasının indirme boyutu yaklaşık 26 MB'dir ve aşağıdaki linkten indirilebilir. TeamViewer 15'in taşınabilir bir sürümü de indirilebilir. TeamViewer'ı kurmadan kullanmak istiyorsanız, TeamViewer 15 taşınabilir versiyonunu edinin.
Ücretsiz sürümü sadece kişisel ve ticari olmayan kullanım içindir.


TeamViewer 15'i indirinTeamViewer 15'i indirin (taşınabilir)