☆☆CANLI ANLATIM☆☆ [Uygulama Apk] Google Play Store'den nasıl APK indirilir?

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
39,085
Tepkime puanı
1,727
Puanları
262

Akıllı telefon veya tablet bilgisayarınıza Google Play'den uygulama ve oyun yüklemek yerine bilgisayarınıza indirdiğiniz APK dosyalarını cihazınıza yükleyebilirsiniz. Bu sayede büyük boyutlu oyun veya uygulama dosyalarını internet paketinizi kullanmadan indirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek Google Play'den bilgisayarınıza APK dosyası indirebilirsiniz.

  1. CodeKime'in geliştirdiği Google Chrome tarayıcı eklentisini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Chrome Web Store'dan indirin ve yükleyin.Google Chrome için APK Downloader indir
    APK Downloader eklentisinin şuan Firefox versiyonu bulunmuyor.  2. Bilgisayarınızdaki Google Chrome internet tarayıcısı ile play.google.com'a girin ve APK dosyasını indirmek istediğniz oyun veya uygulamayı açın.Aşağıdaki resimde de yer alan "Download APK" butonuna tıklayın.


  3. Yüklediğiniz Chrome eklentisinin APK dosyalarını indirebilmesi için Google Play hesap bilgilerinizi ve Android cihazınızın ID numarasını ilgili alanlara yazmalısınız. (Eğer Google hesabınızın 2 adımlı doğrulama özelliği aktif ise uygulamaya özel şifre oluşturmak için tıklayın.)

  4. Android cihazınızın ID'sini bulmak için telefonunuzun arama bölümüne "*#*#8255#*#*" kodunu tuşlayarak ya da Google Play Store'dan Device ID uygulamasını yükleyerek öğrenebilirsiniz.

  5. Artık bilgisayarınıza Google Play'den uygulama veya oyunlar indirmeye başlayabilirsiniz.

İndirdiğiniz APK dosyasını cihazınızı yükleme işlemini aşağıdaki bağlantıya tıklayarak öğrenebilirsiniz.