☆☆GÜNCEL☆☆ TV Günlük Spor Programı

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
30 MAYIS PERŞEMBE

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL
16:00 | İsveç Kupası Final | Hacken - Eskilstuna | C More Football HD (Thor 6, 10872 V ) / TV12 HD (Isvec) (SES 5, 11385 H) / Fox Sports Nederland (Astra 3B)

18:00 | Avusturya Ligi Play Off Final | Rapid Wien - Sturm Graz | SK HD / Sky Sport Avusturya (Astra 1KR 11170 H 22000 (HD) / Astra 1M 11758 H 27500)

18:45 | Hazırlık Maçı Bayanlar | Almanya - Şili | German Football Youtube / TV3 Sport (den) / ARD DAS Erste

19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Yeni Zelanda - Uruguay | beIN Sports MENA 7-11 / IRIB Varzesh / M4 Sport Macaristan / Sky Sport Mondiali / Sony TEN 2 / SuperSport 7 za / GOL (Espana)

19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Norveç - Honduras | beIN Sports MENA 6 / NRK 2 / TVP Sport / Sky Sport Footbal İtalia / SuperSport 11 za

21:00 | Hazırlık Maçı | Türkiye - Yunanistan | TRT Spor / Match Futbol 2 / Futbol 2 Ukr / Polsat Sport News / Sony TEN 1 / Sport 1 Mac. / Sport TV 1 Port. / SK 2

21:15 | Slovenya Kupası Final | Olimpija L - Maribor | SportKlub 1 (slovenya) Eutelsat 16A 11471 H)

21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | Nijarya - Ukrayna | beIN Sports MENA 6 / TVP Sport / Sky Sport Footbal İtalia / SuperSport 7 za / UA Perishiy

21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | ABD - Katar | beIN Sports MENA 7-11 / beIN Sports MENA Global / GOL (Espana) / Sony TEN 2 / SuperSport 11 za

21:30 | Karadağ Kupası Final | Buducnost - Lovcen | Arena Sport 1 / TVSG Sat (RTSG) (Eutelsat 16A 10721 H 27500)

21:45 | Spor Toto 1. Lig Play Off Final | Hatayspor - Gazişehir FK | Bein Sports Max 1

21.45 | Fransa Ligue 1 Play Off | Lens - JDA Dijon | Bein Sports 1 / Match Futbol 1 / Arena Sport 5 / Bein Sports MENA 4 / Bein Sports France 1 HD / Diema Sport 2

23.00 | Copa Sudamerikana | Deportivo Lara - Corinthians | Arena Sport 3 / Sport 1 İsrael / Sport TV 1 Port.

01.15 | Copa Sudamerikana | Deportes Tolima - A.Juniors | Arena Sport 1 / Sport 1 Israel

01.15 | Copa Sudamerikana | Cerro - M.Wanderers | Sport 2 Israel / Bein Sports MENA 3

02.00 | Brezilya Kupasi | Palmeiras - Sampaio Cerro | PFC Internacional

03.30 | Recoba Sudamerikana | River Plate - Atletico PR | Arena Sport 2 / Sport 1 Israel

03.30 | Copa Sudamerikana | U.Catolica - İndependiente del Valle | Arena Sport 1 / Sport 3 Israel

BASKETBOL
22:30 | İspanya Ligi | Real Madrid - Manresa | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 2 / SportKlub Polonya / Sport 2 Israel

04.00 | NBA Final | Toronto Raptors - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus / SK 1 / Canal+Sport Poland

VOLEYBOL
14:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Japonya - Almanya | S Sport 2 / S Sport Plus / SK 1 / Polsat Sport Extra

14:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Çin - Güney Kore | SK2 / Polsat Sport

17:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Türkiye - Rusya | S Sport 2 / S Sport Plus / Match TV / SK 3 / Polsat Sport News

17:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Polonya - Hollanda | SK2 / Polsat Sport / TVP Sport

18:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Dominikan - ABD | SK1

20:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Brezilya - Bulgaristan | SK HD / Polsat Sport

21:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Sirbistan - Italya | SK1
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
31 MAYIS CUMA

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL
18:30 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber

19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Mali - Fransa | beIN Sports MENA 6 / Canal+Sport (fransa) / RTSH Sport / FreeSports UK / TVP Sport / GOL (Espana) / Sky Sport Mondiali / Sky Sport 7 Afrika / SuperSport 7 za / SuperSport MAXimo 1 za / SuperSport MAXimo 1A

19:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Suudi Arabistan - Panama | beIN Sports MENA 7 / Sky Sport Football Italia / Sky Sport 10 Afrika / SuperSport 11 za

20:00 | Danmarka Avrupa Ligi için Pley-Off Final | Brondby - Randers | TV3+ (Danmarka) (Astra 4A ; Thor 5)

21:00 | Hazırlıq Maçı U21 | Hollanda - Meksika | Fox Sports 1 Nederland

21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | Güney Kore - Arjantin | TRT Spor / beIN Sports MENA 7 / Sony TEN 2 / SuperSport 11 za

21:30 | FIFA U20 Dünya Kupası | Güney Afrika - Portegiz | beIN Sports MENA 6 / M4 Sport Mac. / RTR 1 / Sky Sport Football Italia / SuperSport 7 za

22:00 | İspanya La Liga 2 | Cordoba - Osasuna | La Liga 1/2/3 Youtube / GOL Espana

00:00 | CAF - Afrika Şampiyonlar Ligi Final | Esperance - Wydad Casablanca (1-1) | Arena Sport 2 / 5 SPORT Israel / beIN Sports France 1 HD / beIN Sports MENA 1-2 / Sport TV 1 (Slovenya) (Eutelsat 16A 11231 V) / Watania 1 (Arabsat 5A, 12512 H ; Badr 4, 12643 H ; Hotbird 13B, 12149 V, Eutelsat 7 W A, 10796 V, 11658 V)

BASKETBOL
19:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off Yarı Final | Anadolu Efes - Galatasaray | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / Sport 1 Israel

20:15 | İspanya Ligi | Valencia - Unicaja | Arena Sport 2 / Sport 2 Israel / SportKlub Poland

VOLEYBOL
15:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Çin - Almanya | SK 1 / Polsat Sport

18:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Sırbistan - Japonya | SK 1

18:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | ABD - Brezilya | Polsat Sport

21:30 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Polonya - Avusturalya | SK 2 / Polsat Sport

23:00 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Rusya - Fransa | Match TV / SK 1 / Polsat Sport News

00:10 | Voleybol Kadınlar Milletler Ligi | Kanada - Bulgaristan | SK 1 / Polsat Sport News
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
01 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI


FUTBOL
13:45 | Genel Kurul | TFF | TRT Spor HD
14:35 | Çin Süper Ligi | Shandong Luneng - Jiangsu Suning | S Sport Plus
16:05 | Toulon U21 Turnuvası | İngiltere - Japonya | Bein Sports 1
18:30 | Basın Toplantısı | Şenol Güneş | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber
18:30 | Toulon U21 Turnuvası | Portekiz - Şili | Bein Sports 1
19:00 | Antrenman | Türkiye | TRT Spor HD / A Spor / Tivibu Spor / beIN Sports Haber
20:00 | İspanya La Liga 2 | Alcorcon - Gimnastic | La Liga 123 Youtube
22:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Tottenham - Liverpool | Bein Sports 1 / CBC Sport / beIN Sports Haber / Varzish Sport / Match TV Rusya
00:00 | MLS | Montreal Impact - Orlando City | S Sport Plus / S Sport 2
00:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kupa Seremonisi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1

BASKETBOL
13:30 | İspanya Basketbol Ligi | CAI Zaragoza - Baskonia | Spor Smart / Smart Spor HD
16:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası | Tofaş - Teşvikiye | TBF TV Youtube
16:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Mersin BB | TBF TV Youtube
18:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Tofaş | Tivibu Spor 2
18:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası | Galatasaray - Beylikdüzü | TBF TV Youtube
18:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası | Fenerbahçe - Emlak Konut | TBF TV Youtube

TENİS
12:00 | Roland Garros | S.Halep - L.Tsurenko | Eurosport
12:00 | Roland Garros | D.Lajovic - A.Zverev | Eurosport 2
12:00 | Roland Garros | F.Fognini - R.B.Agut | Eurosport 2
13:30 | Roland Garros | S.Tsitsipas - F.Krajinovic | Eurosport
13:30 | Roland Garros | N.Djokovic - S.Caruso | Eurosport 2
14:00 | Roland Garros | N.Osaka - K.Siniakova | Eurosport 2
14:30 | Roland Garros | A.Blinkova - M.Keys | Eurosport 2
15:00 | Roland Garros | D.Thiem - P.Cuevas | Eurosport 2
15:30 | Roland Garros | A.Huang - G.Monfils | Eurosport 2
16:00 | Roland Garros | J.Thompson - J.M.Del Potro | Eurosport 2
17:30 | Roland Garros | A.Petkovic - A.Barty | Eurosport 2
17:30 | Roland Garros | S.Williams - S.Kenin | Eurosport

HENTBOL
6:15 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Yarı Final | Veszprem - Kielce Vive | Spor Smart / Smart Spor HD
19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi Yarı Final | Barcelona Lassa - Vardar | Spor Smart / Smart Spor HD / Varzish Sports

BOKS
02:00 | IBF-WBA-WBO-IBO Ağır Sıklet | A.Joshua - A.Ruiz | S Sport Plus / S Sport 2

BUZ HOKEYİ
03:00 | NHL Stanley Cup Final | St.Louis Blues - Boston Bruins | FOX Sports HD / Varzish Sport

DÖVÜŞ SPORLARI
20:00 | UFC Dövüş Serisi | A.Gustafsson - A.Smith | S Sport Plus
22:00 | WWE | WWE Raw | S Sport

DİĞER SPORLAR
15:10 | MotoGP | Sıralama Turları | S Sport
12:50 | Global Champions League | Hamburg | Bein Sports 3
16:05 | Global Champions Tour | Hamburg | Bein Sports 3
14:00 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 20.Etap | Eurosport

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
09:35 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
14:15 | Futbol Programı | Gol | NTV
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
19:15 | Futbol Programı | Spor Haftasonu Akşam | TRT Spor HD
20:30 | Futbol Programı | İstanbul Mücizesi | beIN Sports Haber
20:30 | Futbol Programı | Şampiyonlar Sahnesi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
00:00 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor HD
00:30 | Futbol Programı | Şampiyonlar Sahnesi | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
08:00 | Skate Street X Games | Şangay | S Sport Plus / S Sport
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul



02 HAZİRAN 2019 PAZAR

╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL
13:45 | Almanya Bundesliga Gençler Play-Off Final | Stuttgart - B.Dortmund | Almanya FF Youtube
16:30 | Toulon U21 Turnuvası | Fransa - Katar | Bein Sports 1
19:00 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Almeria | La Liga 123 Youtube
20:00 | Toulon U21 Turnuvası | Brezilya - Guatemala | Bein Sports 1
21:00 | Hazırlık Maçı | Türkiye - Özbekistan | TRT Spor HD
21:00 | İspanya La Liga 2 | Albacete - Malaga | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Cadiz - Extremadura | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Elche - Deportivo | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Lugo - Tenerife | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Mallorca - Granada | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Real Oviedo - Rayo Majadahonda | La Liga 123 Youtube
21:00 | İspanya La Liga 2 | Real Zaragoza - Numancia | La Liga 123 Youtube
22:00 | Hazırlık Maçı | Fransa - Bolivya | Varzish Sport
22:00 | Fransa Ligue 1 Play-Out | JDA Dijon - Lens | Bein Sports 1
23:00 | MLS | Minnesota United - Philadelphia Union | S Sport 2 / S Sport Plus

BASKETBOL
14:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası-3.lük Maçı | Tofaş - Beylikdüzü | TBF TV Youtube
14:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası-3.lük Maçı | Mersin BB - Fenerbahçe | TBF TV Youtube
16:00 | U18 Erkekler Türkiye Şampiyonası-Final | Teşvikiye - Galatasaray | TBF TV Youtube
16:00 | U16 Kızlar Türkiye Şampiyonası-Final | Galatasaray - Emlak Konut | TBF TV Youtube
16:30 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Anadolu Efes - Galatasaray | Tivibu Spor 2
21:00 | İspanya Basketbol Ligi | Joventut Badalona - Barcelona Lassa | Spor Smart / Smart Spor HD
03:00 | NBA The Finals | Toronto Raptors - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

TENİS
12:00 | Roland Garros | 8.Gün 1.Kort | Eurosport
12:00 | Roland Garros | 8.Gün 2.Kort | Eurosport 2
12:00 | Roland Garros | K.Kanepi - P.Martic | Eurosport
12:00 | Roland Garros | M.Vondrousova - A.Sevastova | Eurosport 2
13:30 | Roland Garros | L.Mayer - R.Federer | Eurosport
13:30 | Roland Garros | D.Vekic - J.Konta | Eurosport 2
15:00 | Roland Garros | S.Tsitsipas - S.Wawrinka | Eurosport 2
15:30 | Roland Garros | J.I.Londero - R.Nadal | Eurosport 2
17:00 | Roland Garros | K.Nishikori - B.Paire | Eurosport 2
17:30 | Roland Garros | S.Stephens - G.Muguruza | Eurosport 2
18:30 | Roland Garros | Akşam Maçları | Eurosport

HENTBOL
16:15 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi-3.lük Maçı | Barcelona Lassa - Kielce Vive | Spor Smart / Smart Spor HD / EHF TV
19:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi-Final | Vardar - Veszprem | Spor Smart / Smart Spor HD / EHF TV

RUGBY
09:05 | NRL | Gold Coast Titans - NQ Cowboys | FOX Sports HD

BEYZBOL
21:05 | MLB | St.Louis Cardinals - Chicago Cubs | FOX Sports HD

DİĞER SPORLAR
14:30 Giro dItalia Bisiklet Turu 21.Etap Eurosport
12:00 | Moto3 | Yarış | S Sport
13:20 | Moto2 | Yarış | S Sport
15:00 | MotoGP | Yarış | S Sport Plus
08:30 | Skate Street X Games | Moto X Best Whip | S Sport
09:30 | Skate Street X Games | Erkekler Final | S Sport Plus
11:30 | Skate Street X Games | Big Air Final | S Sport Plus

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
10:00 | Futbol Programı | İmparatorun Öyküsü | GS TV
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Basketbol Programı | Overtime Kolaj | FB TV
11:35 | Spor Programı | Sporun Kadınları | TRT Spor HD
13:00 | Futbol Programı | Avrupa Studyosu | TRT Spor HD
14:15 | Futbol Programı | Futbol Aktüel | NTV
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
19:30 | Futbol Programı | Maça Doğru | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:45 | Futbol Programı | Devre Arası | TRT Spor HD
22:45 | Futbol Programı | Maçın Ardından | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:30 | Futbol Programı | 90+ | NTV
23:45 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
02:45 | Spor Programı | Hafta Biterken | TRT Spor HD
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
03 HAZİRAN PAZARTESİ

TV DE SPOR EKRANI



FUTBOL
16.30 | Toulon Turnuvası | Çin U22 - İrlanda U21 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 4 / Sport 2 Israel / FreeSports UK

17:00 | Valery Lobanovsky U21 Turnuvası | Ukrayna - Güney Kıprız | Futbol 2 Ukr

18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası son 16'lar | Uruguay - Ecuador | TRT Spor / IRIB Varzesh / beIN Sports MENA 7-11 / GOL (Espana) / M4 Sport Bulgar. / FreeSports UK

18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası son 16'lar | Ukrayna - Panama | beIN Sports MENA 6-13 / UA Pershiy / Sky Sport Football İtalia

20.00 | Toulon Turnuvası | Meksika U22 - Bahreyn U22 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 4 / Sport 2 Israel / FreeSports UK

21:30 | FİFA U20 Dünya Kupası son 16'lar | Senegal - Nijarya | beIN Sports MENA 7-11 / IRIB Varzesh / TVP Sport / M4 Sport Mac. / LTV 7 Estonya / FreeSports Uk / Sony TEN 2 / RTS 1 Senegal

22:00 | Hazırlık Maçı U21 | Fransa - Belçika | beIN Sports 1 / Canal+Sport France

01:00 | Hazırlık Maçı | Kolombiya - Panama | beIN Sports MENA 2-11 / beIN Sports France 1

BASKETBOL
21:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Tofaş | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 1 / Sport 4 Israel / SportKlub Polonya
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
11 HAZİRAN SALI

TV DE SPOR EKRANI


FUTBOL
16:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Yeni Zelanda - Hollanda | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-14 / Canal+ Sport Fransa / TV2 Sport Premium / DR3 HD

18:00 | EURO-2020 Elemeleri | Kazakistan - San Marino | beIN Sports MENA 3 / QazSport / San Marino RTV / Match Futbol 1 / Futbol 1 Ukr / Sport 1 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Por / SK 1 / Polsat Sport Extra

18:30 | FİFA U20 Dünya Kupası Yarı Final | Ukrayna - İtalya | beIN Sports MENA Global / IRIB Varzesh / BNT 3 / M4 Sport / RAI Sport / RAI Sport+ / RTS 2 Serbia / RTSH Sport / Slovenia TV2 / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / UA Perishiy

19:00 | EURO-2020 Elemeleri | Azerbaycan - Slovakya | CBC Sport / beIN Sports MENA 2 / Match Futbol 1 / 20 Mediaset (Italya) / Be Mad (Ispanya) / Djoyka (RTV 2) / Futbol 2 Ukr / Polsat Sport / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Por / SK 1

19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Şili - İsveç | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-14 / BBC *RED button / C More Football / Canal+ Sport Fransa / DR3 HD / NRK 1 / NRK 2

21:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Türkiye - Kosova | Yayın Belli Diyil

21:30 | FİFA U20 Dünya Kupası Yarı Final | Ecuador - Güney Kore | beIN Sports MENA Global / BNT 2 BG / FreeSports UK / NRK 3 / RTS 2 / RTSH Sport / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / CT Sport

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | İzlanda - Türkiye | TRT 1 / beIN Sports MENA 3 / Match Futbol 1 / SK 3

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Andorra - Fransa | 5 SPORT İsrail / M6 (Fransa) / M6 Suisse / Sport TV 2 Port / SuperSport 5 Arnavut

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Arnavutluk - Moldova | Prime (Moldova) / RTSH 1 / SuperSport 2

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | İtalya - Bosna Hersik | İdman TV / beIN Sports MENA 1 / RAI 1 / Match Futbol 2 / 5 PLUS Israil / Irib Varzesh / Polsat Sport News / L Equipe TV / Futbol 2 Ukr / Sport TV 5 Por / Sport 1 Macar / SK 1

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Rusya - Güney Kıprız | Channel 1 Rusya / Match Premier / Sport 2 Israil / beIN Sports MENA 4

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Belçika - İskoçya | beIN Sports MENA 2-11 / Match TV / C More 2 Live / Polsat Sport Extra / Sport 1 İsrail / Sport TV 3 Por / RTBF La Une / SK 4

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Almanya - Estonya | RTL / HD (Deutschland) (Turksat 4A 11775 V) / beIN Sports MENA 5 / Match Futbol 3 / Polsat Sport / Sport 4 Israil / Sport TV 1 Portegiz / Sport 2 Macar

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Macaristan - Galler | beIN Sports MENA 12 / 5 STARS Israil / M4 Sport Macar. / S4C Digital / SK 2

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Belarus - Küzey İrlanda | beIN Sports MENA 10

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Yunanistan - Ermenistan | beIN Sports MENA 7 / Armenia TV / Open TV

21:45 | EURO-2020 Elemeleri | Lihtenşteyn - Finlandiya | beIN Sports MENA 13

21:45 | Hazırlıq Maçı | Hırvatistan - Tunus | Nova TV / Sony TEN 1 / Sport TV4 Port

22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | ABD - Tayland | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 9 / BBC Four / RTE Irland / Canal+Sport Fransa

22:00 | Futsal İspanya Ligi Final | Barcelona - Murcia | Arena Sport 2

BASKETBOL
18:45 | Super Lig Play Off Final | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 2 / Sport 3 Israil

22:00 | İspanya Ligi Play Off Yarı Final | Zaragoza - Barcelona | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 1 / Sport 3 Israil
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
12 HAZİRAN ÇARŞAMBA

TV DE SPOR EKRANI



FUTBOL
16:00 | Toulon Turnuvası Yarı Final | Japonya U22 - Meksika U22 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 5 / beIN Sports France 1 / FreeSports UK / Arena Sport 3

16:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Nijarya - Güney Kore | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / C More Football / Canal+ Sport Fransa / NRK 1 / TVP Sport / RTSH Sport / ZDF

18:30 | Toulon Turnuvası Yarı Final | Brezilya U22 - İrlanda U21 | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 5 / beIN Sports France 1 / FreeSports UK / Arena Sport 3 / ESPN

19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Almanya - İspanya | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / Canal+ Sport Fransa / ZDF

19:30 | Hazırlıq Maçı | Fas - Gambia | beIN Sports MENA 1 / Arryadia TV / HD (RTM :relievedface: (Şifresiz. Badr 4, Eshail 1, Hotbird 13C, Eutelsat 7 W A uyduları)

22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Fransa - Norveç | TRT Spor / Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / BNT 3 / M4 Sport / Canal+ Fransa / RTSH Sport

22:00 | İspanya Pley Off Yarı Final | Deportivo - Malaga | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 3 / Eleven Sports 1 Polonya / Eleven Sports 1 Portegiz / MAX Sport 4 Bulgar. / ONE2 Sport İsrail / SK 2

01:15 | Brezilya Seria A | Botafogo - Gremio | PFC İnternacional

VOLEYBOL
15:00 | Çin - Türkiye | S Sport 2 /S Sport+ / SK 3 / Polsat Sport

16:30 | Erkekler Gümüş Ligi | Azerbaycan - Gürcistan | İdman TV

16:30 | Erkekler Altın Ligi | Türkiye - Belçika | TRT Spor

18:00 | Kadınlar Milletler Ligi | Rusya - Bulgaristan | Match TV / SK 1

20:30 | Kadınlar Altın Ligi | İspanya - Azerbaycan | İdman TV

HENTBOL
19:00 | Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeleri | Türkiye - Makedonya | EHF TV
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
13 HAZİRAN PERŞEMBE

TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL
19:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Avusturya - Brezilya | TRT Spor / beIN Sports MENA 4-11 / RAI Sport / RAI Sport+ / M4 Sport / RTS 2 Serbia / YLE TV2 / ZDF / TVP Sport

22:00 | FİFA Kadınlar Dünya Kupası | Güney Afrika - Çin | Eurovision Sport Web TV / beIN Sports MENA 4-11 / C More Football / Canal+ Sport Fransa / DR3 HD / TVP Sport / RTSH Sport / ZDF / M4 Sport Macar. / TVP Sport / BBC*RED button

22:00 | İspanya Pley Off Yarı Final | Mallorca - Albacete | beIN Sports 1 / beIN Sports MENA 3 / Canal+Sport / M4 Sport Macar. / SK 2 / ESPN

BASKETBOL
21:00 | Super Lig Play Off Final | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 1 / Sport 2 Israil

04:00 | NBA Final | GS Warriors - Toronto Raptors | S Sport / S Sport+ / beIN Sports MENA 1-13-14 / beIN Sports France 1 / SK 1 / Diema Sport / ESPN İnternacional / Setanta Sports+ / Sport+ Almanya / Eleven Sports 2 Belçika
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
14 HAZİRAN CUMA

TV'De #SporEkranı



FUTBOL
15:00 | Çin Süper Ligi | Shanghai SIPG - Evergrande | S Sport Plus
16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Japonya - İskoçya | Eurovision Sport Web TV
19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Jamaika - İtalya | Eurovision Sport Web TV / TRT Spor
21:20 | FIFA U20 Dünya Kupası | İtalya - Ekvador | TRT Spor HD
22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İngiltere - Arjantin | Eurovision Sport Web TV
03:30 | Copa America | Brezilya - Bolivya | TRT Spor HD / Varzish Sport / Match TV Rusya

BASKETBOL
16:00 | Basketbol 1. Ligi Play-Off Final | OGM Orman - İTÜ | TBF TV Youtube
21:00 | Yunanistan Basketbol Ligi Play-Off | Panathinaikos - Promitheas | Laola1 Web TV
02:00 | WNBA | Washington Mystics - Seattle Storm | NBA TV
05:00 | WNBA | Phoenix Mercury - LA Sparks | NBA TV

TENİS
12:00 | ATP Stuttgart | D.Kudla - M.Berrettini | Sportstv
12:00 | WTA Hertogenbosch | P.Hercog - A.Riske | Bein Sports 4
13:00 | WTA Nottingham | A.Tomljanovic - T.Maria | Bein Sports 2
13:30 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - A.Rus | Bein Sports 4
14:00 | ATP Stuttgart | J.L.Struff - L.Pouille | Sportstv
15:00 | WTA Nottingham | K.Mladenovic - D.Vekic | Bein Sports 2
15:30 | WTA Hertogenbosch | 3.Maç | Bein Sports 4
16:00 | ATP Stuttgart | D.Brown - F.Auger Aliassime | Sportstv
17:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - E.G.Ruse | Bein Sports 2
17:30 | WTA Hertogenbosch | 4.Maç | Bein Sports 4
18:30 | ATP Stuttgart | M.Fucsovics - M.Raonic | Sportstv
19:00 | WTA Nottingham | M.Sakkari - J.Brady | Bein Sports 2
19:30 | WTA Hertogenbosch | K.Flipkens - E.Rybakina | Bein Sports 4

RUGBY
12:55 | NRL | NQ Cowboys - Wests Tigers | FOX Sports HD

BEYZBOL
02:10 | MLB | NY Mets - St.Louis Cardinals | FOX Sports HD

BUZ HOKEYİ
03:00 | NHL Stanley Cup Final | St.Louis Blues - Boston Bruins | FOX Sports HD

ESPOR
17:00 | LOL Akademi Ligi | Team Aurora - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
18:00 | LOL Akademi Ligi | Dark Passage - Super Massive | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
19:00 | LOL Akademi Ligi | Galatasaray ES - Bursaspor ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
20:00 | LOL Akademi Ligi | İstanbul Wild Cats - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
21:00 | LOL Akademi Ligi | Galakticos - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

DİĞER SPORLAR
16:00 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 6.Etap | Eurosport
20:00 | King of Kings Dövüş Turnuvası | Güney Kıbrıs | Fight Box
11:50 | Eskrim Asya Şampiyonası | Japonya | Eurosport 2

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
08:30 | Tenis Programı | Tenis Dünyası | TRT Spor HD
09:15 | Spor Programı | Spor Her Yerde | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport / S Sport Plus
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Futbol Programı | Transfer Hattı | A Spor
14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
14:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
15:00 | Basketbol Programı | NBA'de Bugün | Tivibu Spor
16:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD
17:30 | Spor Programı | Spor+ | Life Plus TV
17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
20:50 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | Transfer Market | Tivibu Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber
22:00 | Spor Programı | Fenerbahçe WinWin | Star TV / FB TV
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
23:30 | Futbol Programı | Bizim Hikayemiz | TRT Spor HD
00:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
15 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ

TV'De #SporEkranı

FUTBOL
14:30 | Toulon U21 Turnuvası | Meksika - İrlanda | Bein Sports 1
16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Hollanda - Kamerun | Eurovision Sport Web TV
17:00 | Toulon U21 Turnuvası | Brezilya - Japonya | Bein Sports 1
18:50 | FIFA U20 Dünya Kupası | Ukrayna - Güney Kore | TRT Spor HD
22:00 | Copa America | Venezuela - Peru | TRT Spor HD / IRIB Varzish
22:00 | İspanya La Liga 2 Play-Off | Malaga - Deportivo | Bein Sports 1
22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Kanada - Yeni Zelanda | Eurovision Sport Web TV
01:00 | Copa America | Arjantin - Kolombiya | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIB Varzish / Match TV Rusya

BASKETBOL
17:00 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | Tivibu Spor 2 / TRT Spor HD
22:00 | İspanya Basketbol Ligi Play-Off | Real Madrid - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart
03:00 | WNBA | Dallas Wings - Atlanta Dream | S Sport Plus / S Sport 2

TENİS
12:00 | WTA Hertogenbosch | A.Riske - V.Kudermetova | Bein Sports 4
14:00 | ATP Stuttgart | J.L.Struff - M.Berrettini | Sportstv
14:00 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - E.Rybakina | Bein Sports 4
14:00 | WTA Nottingham | T.Maria - D.Vekic | Bein Sports 2
16:00 | ATP Stuttgart | F.Auger Aliassime - M.Raonic | Sportstv
16:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - J.Brady | Bein Sports 2

BEYZBOL
20:10 | MLB | Tampa Bay Rays - LA Angels | FOX Sports HD
23:05 | MLB | Washington Nationals - Arizona DB | FOX Sports HD

BOKS
21:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | M.Briedis - K.Glowacki | DMAX Türkiye
22:00 | IBF Tüy Sıklet | J.Warrington - K.Galahad | S Sport Plus / S Sport 2
22:30 | WBSS Muhammed Ali Kupası | Y.Dorticos - A.Tabiti | DMAX Türkiye

ESPOR
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Super Massive - İstanbul Wild Cats | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Beşiktaş ES - Galatasaray ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Dark Passage | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
18:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Bursaspor ES - Galakticos | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

DİĞER SPORLAR
16:45 | Global Champions League | Stockholm | Bein Sports Max 1
20:30 | Global Champions Tour | Stockholm | Bein Sports Max 1 / Eurosport 2
14:45 | Macaristan Bisiklet Turu | 1.Etap | Eurosport 2
16:30 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 7.Etap | Eurosport 2
22:00 | WWE | WWE Raw | S Sport
23:45 | WWE | WWE Smackdown | S Sport
12:20 | Eskrim Asya Şampiyonası | Japonya | Eurosport 2
14:00 | Kağıthane Sadabad Yağlı Güreşleri | | Tek Rumeli TV
10:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
17:00 | 24 Saat Le Mans | 2.Yayın | Eurosport
23:00 | 24 Saat Le Mans | 3.Yayın | Eurosport
04:00 | 24 Saat Le Mans | Fransa | Eurosport
15:10 | MotoGP | Sıralama Turları | S Sport

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
09:35 | Motor Sporları Programı | Süper Spor | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
12:00 | Basketbol Programı | NBA Saati | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
16:25 | Futbol Programı | Bizim Hikayemiz | TRT Spor HD
16:30 | Basketbol Programı | Maç Başlıyor | FB TV
17:00 | Basketbol Programı | Maç Havası | FB TV
17:30 | Spor Programı | Spor+ | Life Plus TV
19:00 | Basketbol Programı | Maçın Ardından | FB TV
20:50 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:50 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
16 HAZİRAN 2019 PAZAR

TV'De #SporEkranı



FUTBOL
10:00 | Mali Genel Kurul | Fenerbahçe | FB TV
16:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İsveç - Tayland | TRT Spor HD / Eurovision Sport Web TV
19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | ABD - Şili | TRT Spor HD / Eurovision Sport Web TV
19:30 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası | Polonya - Belçika | UEFA.tv
20:00 | İspanya La Liga 2 Play-Off | Albacete - Mallorca | Bein Sports 1
22:00 | Copa America | Paraguay - Katar | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIBVarzesh
22:00 | UEFA U21 Avrupa Şampiyonası | İtalya - İspanya | UEFA.tv
01:00 | Copa America | Uruguay - Ekvador | TRT Spor HD / Varzish Sport / IRIBVarzesh / Match TV Rusya

TENİS
13:00 | WTA Hertogenbosch | K.Bertens - A.Riske | Bein Sports 4
13:00 | WTA Nottingham | C.Garcia - J.Brady | Bein Sports 2
15:00 | WTA Nottingham | Final | Bein Sports 2
16:00 | ATP Stuttgart | F.Auger Aliassime - M.Berrettini | Sportstv
17:00 | WTA Nottingham | Final | Bein Sports 2

HENTBOL
19:00 | Hentbol Erkekler Avrupa Şampiyonası Eleme | Türkiye - Makedonya | EHF TV

BEYZBOL
20:10 | MLB | Detroit Tigers - Cleveland Indians | FOX Sports HD
23:05 | MLB | SF Giants - Milwaukee Brewers | FOX Sports HD

RUGBY
09:05 | NRL | Sydney Roosters - Canterbury Bulldogs | FOX Sports HD

ESPOR
14:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Team Aurora - Beşiktaş ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
15:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Dark Passage - Super Massive | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
16:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galatasaray ES - Bursaspor ES | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | İstanbul Wild Cats - Royal Bandits | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
18:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | Galakticos - 1907 Fenerbahçe | LOL Şampiyonluk Ligi Youtube

MOTOR SPORLARI
10:10 | 24 Saat Le Mans | 2.Yayın | Eurosport
13:10 | 24 Saat Le Mans | 3.Yayın | Eurosport
14:00 | Red Bull Air Race | 14.Round | S Sport Plus
15:10 | 24 Saat Le Mans | 4.Yayın | Eurosport
16:00 | Red Bull Air Race | Final | S Sport Plus / S Sport

MOTOSİKLET
12:00 | Moto3 | Katalunya | S Sport
13:00 | Motokros Dünya Şampiyonası | Letonya | Eurosport 2
13:20 | Moto2 | Katalunya | S Sport
15:00 | MotoGP | Yarış | S Sport Plus
16:00 | Motokros Dünya Şampiyonası | 2.Yayın | Eurosport 2
16:00 | FIA Dünya Rallycross Şampiyonası | Norveç | S Sport 2
17:00 | Motokros Dünya Şampiyonası | 3.Yayın | Eurosport 2

DİĞER SPORLAR
21:00 | Diamond League (Elmas Lig) | Rabat | S Sport Plus / S Sport 2
14:30 | Macaristan Bisiklet Turu | 2.Etap | Eurosport 2
16:45 | Criterium du Dauphine Bisiklet Turu | 8.Etap | Eurosport

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sayfası | Life Plus TV
10:00 | Spor Programı | Spor Sabahı | TRT Spor HD
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:40 | Spor Programı | Sporun Kadınları | TRT Spor HD
12:00 | Futbol Programı | Avrupa Studyosu | TRT Spor HD
13:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
17:30 | Futbol Programı | Kırmızı Çizgi | Life Plus TV
17:50 | Spor Programı | Spor Haftasonu | TRT Spor HD
20:00 | Futbol Programı | Almanya Şampiyonluk Kutlaması | GS TV
21:00 | Futbol Programı | Transfer Raporu | A Spor
21:00 | Futbol Programı | beIN Transfer | beIN Sports Haber
21:00 | Tartışma Programı | Binali Yıldırım - Ekrem İmamoğlu | Fox TV HD
21:00 | Futbol Programı | Transfer Gündemi | TRT Spor HD
21:15 | Spor Programı | Spor Öğreniyorum | BJK TV
22:00 | Spor Programı | Adanmış Hayatlar | GS TV
22:00 | Spor Programı | Yıldızlar Geçidi | BJK TV
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:50 | Futbol Programı | Transfer Günlüğü | TRT Spor HD
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
17 HAZİRAN PAZARTESİ

TV DE SPOR EKRANI



FUTBOL
19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Güney Afrika - Almanya | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 5-11 / ARD Das Erste (şifresiz, Astra 1N) / BBC *RED button (şifresiz, Astra 2E) / Canal+ France / M4 Sport (şifresiz, Eutelsat 9B, Thor 6, Amos :relievedface: / NRK 1 / DR3 HD / RTE 2 İrlanda (şifresiz Astra 2E, Astra 2F, Eutel Ka-Sat 9A)

19:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Çin - İspanya | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 4-12 / C More Live / Canal+ Sport France / YLE TV2

19:00 | AFC Cup Zona Yarı Final | Al Wehdat - Al Ahed | Bein Sports MENA 1

19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Sırbistan - Avusturya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 / Bein Sports France 1 / Cuatro (şifrsesiz, Astra 1KR / Astra 1L) / RAI 2 (şifrsesiz Hotbird 13C / Eutelsat 5 West A) / Sport 1 Germany (şifrsesiz Astra 1L / Astra 1M / Eutelsat 9B) / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 2 / TVR HD

20:00 | Norveç Ligi Eliteserien | Stabek - Tromso | Arena Sport 1 / MAX Norge (Thor 6)

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Almanya - Danmarka | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-13 /

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Nijarya - Fransa | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Four (şifrsesiz, Astra 2E / Astra 2G) / RTE 2 İrlanda / TF1 (suiesse) (şifrsesiz Eutelsat 33E) / TF1 Fransa / Canal+ France / YLE TV2

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Güney Kore - Norveç | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 5-12 / BBC *RED button / C More Live / Canal+ Sport France / DR3 HD / Bein Sports France 1 / Cuatro / DR 1 (şifrsesiz, SES 5 / Thor 6 / WGS :relievedface: // RTS 2 Serbia / Sport 1 Israil / RAI 2 / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD

02:00 | Copa America | Japonya - Şili | TRT Spor / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Bein Sports France 1 / Arena Sport 1 / Match TV / Sport 1 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

02:05 | CONCACAF Gold Cup | Curaçao - El Salvador | Sport 2 Israil / FreeSports UK (şifrsesiz Astra 2E) / Fox Sports 1-4 Niderland / SK 1 / Arena Sport 1

04:35 | CONCACAF Gold Cup | Jamayka - Honduras | Sport 2 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por, / SK 1

BASKETBOL
20:00 | Süper Ligi Play-Off Final | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | TRT Spor / Tivibu Spor 2 / SK 3 / Sport 2 Israil / SportKlub Poland

22:00 | İspanya Super Ligi Play Off Final | Real Madrid - Barcelona Lassa | Smart Spor HD / Spor Smart / Arena Sport 1 / Sport 4 Israil / SportKlub Poland

Proqramlar
14:00 | Gündem Futbol | TRT Spor

14:00 | Transfer Hattı | A Spor

16:00 | Transfer Günlüğü | TRT Spor

21:00 | beIN Transfer | Bein Sports Haber

21:00 | Basketbol Gecesi | Sports tv

23:55 | Transfer Gündemi | TRT Spor
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,561
Tepkime puanı
1,560
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
18 HAZİRAN SALI

TV DE BUGUN SPOR EKRANI


FUTBOL
14:30 | AFC Cup Zona Yarı Final | Ceres-Negros - Hanoi FC | Bein Sports MENA 2 / Fox Sports 2 Malayziya (İP TV)

15:00 | AFC Şampiyonlar Ligi son 16lar | Guangzhou - Shandong Luneng | Bein Sports MENA 3 / Al Kass Three (Badr 4 12245 V, Nilesat 201 11919 H)

16:30 | Ali Koç Basın Toplantısı | FB TV

19:30 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | Romanya - Hırvatistan | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3 / Bein Sports France 1 / Cuatro (şifrsesiz, Astra 1KR / Astra 1L) / HRT 2 / ERT Sports / Sport 1 Germany (şifrsesiz Astra 1L / Astra 1M / Eutelsat 9B) / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD

22:00 | UEFA U21 Avropa Şampiyonası | İngiltere - İspanya | UEFA tv Web / Bein Sports MENA 3-12 / Bein Sports France 1 / IRIB Varzesh / Sport 1 Germany / Cuatro / Sport 1 Israil / TVP Sport / TVR 1 / TVR HD / RAI Sport / RAI Sport+ / UA Pershiy (şifrsesiz, Astra 4A ; Amos :relievedface: / W9 Fransa (şifrsesiz, Astra 1N, Hotbird 13C, Eutelsat 5 W A) / W9 Suisse (şifrsesiz, Eutelsat 9B)

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | İtalya - Brezilya | TRT Spor / Bein Sports MENA 4-11 / BBC Four / BNT 3 / RAI 2 / TMC Fransa

22:00 | FIFA Kadınlar Dünya Kupası | Jamayka - Avusturalya | Eurovision Sport Web TV / Bein Sports MENA 5 / BBC *RED button

00:30 | Copa America | Bolivia - Peru | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 2 / Bein Sports MENA 3-4 max / Arena Sport 1 / Match TV / Match Futbol 1 / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

02:35 | CONCACAF Gold Cup | Panama - Trinidad Tobago | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por, / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

03:30 | Copa America | Brezilya - Venezuela | TRT Spor / Varzish Sport / Bein Sports France 1 / Match TV / Bolivia TV / Sport 2 Israil / Sport 1 Macar / Sport TV 1 Port. / Polsat Sport Premium 1 / Polsat Sport

05:05 | CONCACAF Gold Cup | ABD - Guyana | Sport 4 Israil / FreeSports UK / Sport TV2 Por, / SK 1 / Arena Sport 1 Slovakya

VOLEYBOL
19:00 | Kadınlar Milletler Ligi | Türkiye - Belçika | S Sport 2 / S Sport+ / SK 3 / Polsat Sport