☆☆NEWS SPORTS☆☆ Şampiyonlar Ligi 2019/2020 Sezonu

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,953
Tepkime puanı
1,571
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul
ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖNELEME EŞLEŞMELERİ

Salı 25.06.2019 / 2.07.2019

Tre Penne - Santa Coloma


Feronikeli - Newcastle FC




Devler Ligi´nde ön eleme 1. tur eşleşmeleri belli oldu




UEFA Şampiyonlar Ligi´nde 2019-20 sezonu 1. ön eleme turu kuraları çekildi.


İsviçre´nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen kura çekimine‚ 1. ön eleme turundan 32 takım katıldı.

Organizasyonda 1. ön eleme turu maçları‚ 9-10 ile 16-17 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Eşleşmeler şöyle:

Nomme Kalju (Estonya) - Şkendiya (Kuzey Makedonya)

Süduva (Litvanya) - Kızılyıldız (Sırbistan)

Ararat-Armenia (Ermenistan) - AIK (İsveç)

Astana (Kazakistan) - CFR Cluj (Romanya)

Ludogorets (Bulgaristan) - Ferencvaros (Macaristan)

Celtic (İskoçya) - Saraybosna (Bosna Hersek)

Sheriff (Moldova) - Saburtalo (Gürcistan)

F91 Dudelange (Lüksemburg) - Valletta (Malta)

Partizani (Arnavutluk) - Karabağ (Azerbaycan)

Slovan Bratislava (Slovakya) - Sutjeska (Karadağ)

Linfield (Kuzey İrlanda) - Rosenborg (Norveç)

Valur Reykjavik (İzlanda) - Maribor (Slovenya)

Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) - Riga (Letonya)

The New Saints (Galler) - Ön eleme turunu kazanan takım

HJK Helsinki (Finlandiya) - HB Torshavn (Faroe Adaları)

BATE Borisov (Belarus) - Piast Gliwice (Polonya)




UEFA Şampiyonlar Ligi 2. eleme turu kura çekimi yapıldı




UEFA Şampiyonlar Ligi´nde 2019-20 sezonu 2. eleme turu kuraları çekildi.

Ligde 2. eleme turu kura çekimi‚ İsviçre´nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirildi.

Organizasyonda 2. eleme turu maçları‚ 23-24 ile 30-31 Temmuz tarihlerinde oynanacak.

Eşleşmeler şöyle:
Lig Yolu

Viktoria Plzen (Çekya) - Olympiakos (Yunanistan)

PSV (Hollanda) - Basel (İsviçre)
Şampiyonlar Yolu

Astana (Kazakistan) / Cluj (Romanya) - Maccabi Tel-Aviv (İsrail)

BATE (Belarus) / Piast Gliwice (Polonya) - Linfield (Kuzey İrlanda) / Rosenborg (Norveç)

The New Saints (Galler) / Ön eleme turu kazananı - Kopenhag (Danimarka)

Ferencvaros (Macaristan) / Ludogorets (Bulgaristan) - Dudelange (Lüksemburg) / Valletta (Malta)

Dundalk (İrlanda Cumhuriyeti) / Riga (Letonya) - Partizani (Arnavutluk) / Karabağ (Azerbaycan)

Sheriff (Moldova) / Saburtalo (Gürcistan) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)

Celtic (İskoçya) / Saraybosna (Bosna Hersek) - Nomme Kalju (Estonya) / Şkendiya (Kuzey Makedonya)

Süduva (Litvanya) - Kızılyıldız (Sırbistan) - HJK Helsinki (Finlandiya) / HB Torshavn (Faroe Adaları)

Slovan Bratislava (Slovakya) / Sutjeska (Karadağ) - APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)

Valur Reykjavik (İzlanda) - Maribor (Slovenya) - Ararat-Armenia (Ermenistan) / AIK (İsveç)
 

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,953
Tepkime puanı
1,571
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul

eerol

Yönetici
Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
34,953
Tepkime puanı
1,571
Puanları
262
Yaş
45
Konum
İstanbul