☆☆İNCELEDİK☆☆ [ROM] Sony Xperia S Unroot yapma [ APK ]

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
37,535
Tepkime puanı
1,042
Puanları
262


Merhaba arkadaşlar bugün sizlere ''Sony Xperia S Unroot'',''Sony Xperia S Unroot Yapma'' ve ''Sony Xperia S Nasıl Unroot Edilir?'' gibi konuları elimden geldiği en iyi şekilde anlatacağım,sony Xperia S model telefonlar için Unroot işlemi hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Umarım bu telefon modeline sahip arkadaşlar bilgilerden faydalanırlar.

Bu işlemleri yapmak çok basittir ancak küçük bir hata bile telefonun bozulmasına sebebiyet verir.Her anlatımdan önce de belirttiğim gibi burada anlatılacak yöntemler sonucu oluşabilecek veri kaybı ve bozukluktan tamamen sizler sorumlusunuz.

İşte yapmanız gerekenler:

  • Öncelikle buradan gerekli olan dosyayı indirip masaüstüne açmalısınız.
  • Telefonunuzu USB Hata Ayıklama moduna "Ayarlar - Uygulamalar - Geliştirme - USB Hata Ayıklama" seçeneğini seçerek almanı gereklidir.
  • Burada ek olarak yapmanız gereken bir diğer işlem "Ayarlar - Uygulamalar - Bilinmeyen Kaynaklar" seçeneğine izin vermelisiniz.
  • Daha sonra USB kablosu ile telefonunuzu bağlayın ve birkaç sürücü yüklemesi için bir süre bekleyin.
  • Son olarak RUNME.BAT dosyasını çalıştırın ve 1-2 dakika bekleyin. Telefon yeniden başlayacak ve ALL DONE yazısı çıkacaktır. Kabloyu çıkarabilirsiniz. 

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
37,535
Tepkime puanı
1,042
Puanları
262
Cevap: [ROM] Sony Xperia S Unroot yapma [ APK ]

Bugün güncellemesine ek yapılması beklenmektedir