☆☆CANLI ANLATIM☆☆ [Point Ofis ] Movavi ile Powerpoint Sunusunu Videoya Çevirme

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
39,093
Tepkime puanı
1,759
Puanları
262
Movavi ile Powerpoint Sunusunu Videoya Çevirme


Movavi PowerPoint ile tanışın Video Dönüştürün – powerpoint sunuyu videoya çevirmek için mükemmel bir yazılım. Slaytı videoya çevirme programı ile slayt gösterileriniz kolayca MP4, AVI, WMV, MOV veya başka bir popüler video biçimine çevirebilirsiniz. Ayrıca, sunumunuza ses veya müzik ekleyebilir, sunuyu mobil aygıt için iyileştirebilir veya çevrimiçinde paylaşmak üzere hazırlayabilirsiniz.

Yazılım bilgisayarınızda yüklü olmasa da, bilgisayarın işletim sistemi veya görüntülemek için kullandığınız cihaz tipi farklı olsa da PowerPoint sunumunu video yapın ve sunumunuzu istediğiniz yerde ve zamanda kendiniz izleyin veya seyircilerinize gösterin. Çok kolay!


Ücretsiz indirin 

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
39,093
Tepkime puanı
1,759
Puanları
262PowerPoint sunumlarından HD videolar hazırlayın


Slayt gösterisi yerine yüksek kaliteli bir video ile sunum yapmak çok daha şık ve ikna edici olur. Artık bunu çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz: Videolarınızı bir USB sürücüsüne yükleyebilir veya Windows, OS X ya da Linux işletimli bilgisayarlardaki medya oynatıcılarını kullanarak oynatabilirsiniz.

PPT dosyalarını mobil aygıtlara kaydedin

Slayt dosyasını videoya çevirmek sayı saymak kadar kolay. Her mobil aygıta özgü öntanımlı ayarlar sayesinde dönüştürdüğünüz slayt gösterisi cihazınızda mükemmel bir şekilde çalışır ve görüntülenir. Sunumları iPhone, iPad, Samsung, Sony, HTC ve diğer mobil aygıtlara aktarın ve yoldayken prova yapın!

Sunumları blogunuza yerleştirin, internette paylaşın

PPT dosyalarını şirket blogundan veya YouTube ve Facebook gibi sitelerde paylaşmak mı istiyorsunuz? Video paylaşım sitelerinin çoğu PPT dosyalarını kabul etmez, bu yüzden bu dosyaları MP4, WebM, OGV ve diğer web uyumlu biçimlerde kaydetmek en iyisidir. Dönüştürme yaptıktan sonra, slayt gösterinizi kolaylıkla dünyayla paylaşabilirsiniz.


PPT sunumlarınıza ses parçaları kaydedin

PowerPoint’i Movavi ile videoya dönüştürdükten sonra, slayt gösterisi videonuza seslendirme ve müzik parçası ekleyebilirsiniz. Her slayt için yorum yaparak mükemmel bir şekilde anlatılan bir sunum hazırlayın veya izleyicileriniz üzerinde daha iyi bir izlenim bırakmak için animasyona fon müziği ekleyin.


Ekran Görüntüleri