☆☆CANLI ANLATIM☆☆ [Point Office] LibreOffice Sürüm (stable) İNDİR

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
37,299
Tepkime puanı
1,025
Puanları
262
LibreOffice 6.2 Beta 1 test için hazır2019 yılının Şubat ayı başında yayınlanması beklenen libre 6.2’nin beta 1 test versiyonu, test edilmek üzere kullanıcılara sunuldu. Bu sürüm, daha önce haber verdiğimiz gibi, ofis 6.2 Beta 1 için hata avcılığı oturumunda kullanılacak sürümdü. LibreOffice 6.2 Beta 1;sürüm takvimine belirtilen tarihe uygun biçimde tdf tarafından çıkarıldı. Yeni sürümün önceki sürümden bu yana 178’den fazla hata düzeltmesiyle geldiği belirtilirken, paketlerin test edilmek üzere yansılardaki yerini aldığı söyleniyor. Bunun, yalnızca test etmek amacıyla kullanıma sunulan bir sürüm olduğunun unutulmaması ve yalnızca test etmek amacıyla kullanılması gerektiği hatırlatılıyor. LibreOffice 6.2 Beta 1’i var olan LibreOffice kurulumuna paralel kurabilirsiniz. Farklı dağıtımlar için ayrıntılı kurulum yönergelerini incelemeniz önerilir. Sürüme ilişkin hataları bugzilla üzerinden bildirebilirsiniz.

LibreOffice 6.2 Beta 1 hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için resmi duyurusu yapıldıktan sonra sürüm notlarını ya da buradaki duyuruyu inceleyebilirsiniz.
LibreOffice 6.2 Beta 1 edinmek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz. Resmi duyuru yapılana kadar:


 

Bacanak_46

Yönetici
S.Moderatör
Katılım
2 Mar 2017
Mesajlar
26,679
Tepkime puanı
1,300
Puanları
262
Yaş
39
Konum
bursa

LibreOffice’in 6.2.5 sürümünün ilk sürüm adayı çıktı. LibreOffice 6.2.5 RC1; sürüm takviminde belirtilen tarihe göre bir haftalık bir gecikmeyletarafından çıkarıldı. The Document Foundation (TDF), henüz resmi duyuruyu yapmadı ama paketler test edilmek üzere yansılardaki yerini aldı. Bunun, yalnızca test etmek amacıyla kullanıma sunulan bir sürüm olduğunun unutulmaması ve yalnızca test etmek amacıyla kullanılması gerektiği hatırlatılıyor. LibreOffice 6.2.5 RC1’i var olan LibreOffice kurulumuna kurabilirsiniz.


Farklı dağıtımlar için ayrıntılı kurulumyönergelerini incelemeniz önerilir. Sürüme ilişkin hataları Bugzilla üzerinden bildirebilirsiniz.


LibreOffice 6.2.5 RC1 hakkında bilgi edinmek için yayımlandıktan sonrasürüm notlarını inceleyebileceksiniz.
LibreOffice 6.2.5 RC1 edinmek için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz. Resmi duyuru yapılana kadar:
Resmi duyuru yapıldıktan sonra: