☆☆YAZILIM☆☆ [Oyun APK] Era of Celestials Full Apk indir

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
36,782
Tepkime puanı
1,013
Puanları
262


Era of Celestials Full Apk indir
Düşmanlar kaleye çok yaklaştı ve Celestial milleti onları koruyacak güçlü bir şampiyon arıyor. Onlara cevap verip liderleri olacak mısın? Zafer için savaşacak mısın?

Era of Celestials Hakkında
Era of Celestials, mobil cihazlar için bir RPG oyunudur. Müthiş bir oyun tecrübesi için, harika ve eğlenceli bir zaman geçirmek için Era Of Celestials apk indir işlemini yapmak çok kolay! Nasıl indirmeli diye düşünmeden oyunun tadına varın!

Era of Celestials'ın Özellikleri

Oyunun görüntü kalitesi üst düzeydedir. Düzgün bir oyun kontrolü, gerçekçi sesler, hayret verici görseller ve olağanüstü animasyon efektleriyle 3 boyutlu bir oyun tecrübesi yaşarsınız. Siz nereye giderseniz gidin sizi takip eden ruhlar sizi ölümüne koruyacaklar ve savaş anı gelip çattığında en güvendiğiniz olacak. Sahip olduğu yüzlerce kostüm ile savaş dışında da savaş sırasında da çok havalı gözükürsünüz. Bire bir gerçek zamanlı PvP dövüşleriyle arkadaşlarınızı yenmek çok eğlenceli olacak! Bir RPG oyunu garip görünüşlü güçlü lordları avlamadan oynanmaz tabii ki! Era of Celestials'da onlarca farklı lord onları avlamanız için bekliyor.
Gereken Android Sürümü: 4.0.3 ve üzeri
Mevcut Sürüm: 1.132.142735
Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018


DOSYALAR

[97,94 Mb]
Era-of-Celestials.apk