☆☆TEST ETTİK☆☆ İOS [ROM] A5 Rom v1.1 (Galaxy S4 Mini)

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
37,535
Tepkime puanı
1,042
Puanları
262


Bu romu yüklemeden önce bilmeniz gereken birkaç bilgi var.


Kurulum

Not 1: Yükleyebilmek için Stock KitKat 4.4.2 romunu kullanmanız gerekmektedir. Başka bir custom rom kullanıyorsanız Stock KitKat 4.4.2 romunu bu bağlantıdan indirip yükledikten sonra aşağıdan devam ediniz.

Not 2: Stock romu yükledikten sonra custom recovery yüklemeniz gerekmektedir. Custom recovery dosyasını bu bağlantıdan indirip yükleyebilirsiniz.

  • Rom dosyasını bu bağlantıdan indirin.
  • İndirdiğiniz .zip dosyasını hafıza kartına kopyalayın.
  • Cihazı Recovery Mode’da başlatın.
  • Ses tuşlarıyla “wipe data/factory reset” seçeneğine gelip güç tuşuyla seçin ve açılan ekranda “Yes” seçeneğine gelip yine güç tuşuyla seçin ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. İşlem tamamlanınca geri gidin.
  • Ses tuşlarıyla “wipe cache partition” seçeneğine gelip güç tuşuyla seçin ve açılan ekranda “Yes” seçeneğine gelip yine güç tuşuyla seçin ve işlemin tamamlanmasını bekleyin. İşlem tamamlanınca geri gidin.
  • “Install zip from SDCard1” seçeneği ile .zip dosyasını yükleyin.
  • Tamamlanınca cihazı yeniden başlatın.
Not: GT-I9192 ve GT-I9195 kullanıcıları yukarıdaki işlemi yaptıktan sonra aşağıdan kendi modelleri için uygun olan .zip dosyasını custom recovery (CWM, TWRP vb.) ile ayrıca yüklemeleri gerekmektedir. GT-I9190 kullanıcıları için ek bir işlem yapmaya gerek yok.

GT-I9192 için buradan
GT-I9195 için buradan

Ek Düzeltmeler

Menü Tuşu: Menü tuşunu eski haline getirmek isteyenler bu bağlantıdaki dosyanın içeriside yer alan .zip dosyasını custom recovery ile yükleyebilirler.

Ses Kalitesi: Sesin çok yüksek olduğundan şikayetçi olanlar bu bağlantıdaki dosyayı custom recovery ile yükleyebilirler.

S5 Klavyesi: Samsung Galaxy S5 klavyesini isteyen arkadaşlarımız bu bağlantıdakidosyayı custom recovery ile yükleyebilirler.

Roma Ait Ekran Görüntülerino images were foundBazı Düzeltmeler

Aşağıda yer alan ekran görüntülerindeki gibi bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bu bağlantıdan indirebileceğiniz arşiv dosyasının içerisindeki .zip dosyayı custom recovery (CWM, TWRP vb.) ile yüklebilirsiniz.no images were foundUltra Güç Koruma Modu ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız bu bağlantıdanindirebileceğiniz arşiv dosyasının içerisindeki .apk uzantılı dosyaları yüklemeniz yeterli.Ses Kaydedici uygulamasını yüklemek istiyorsanız bu bağlantıdan indirebileceğiniz arşiv dosyasının içerisindeki .apk uzantılı dosyayı yükleyebilirsiniz.S6 görünümlü hava durumu uygulamasını yüklemek istiyorsanız bu bağlantıdanindirebileceğiniz arşiv dosyasının içerisindeki .zip dosyayı custom recovery (CWM, TWRP vb.) ile yüklebilirsiniz.sCloud uygulamasını istiyorsanız bu bağlantıdan indirebileceğiniz arşiv dosyasının içerisindeki .zip dosyasını custom recovery (CWM, TWRP vb.) ile yüklebilirsiniz.TeleService görünümünü düzeltmek istiyorsanız uygulamasını istiyorsanız bu bağlantıdan indirebileceğiniz arşiv dosyasının içerisindeki .zip dosyasını custom recovery (CWM, TWRP vb.) ile yüklebilirsiniz.Arayüzde biraz değişiklik isteyenler için bu bağlantıdaki arşiv dosyasının içerisindeki .zip dosyasını custom recovery (CWM, TWRP vb.) ile yüklebilirsiniz.