☆☆PowerVU☆☆ İOS Güncel WhatsApp İndir Global Mesaj Yollama Uygulaması WhatsApp Yükle

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
36,850
Tepkime puanı
1,014
Puanları
262
[h=1]Bedava WhatsApp İndir Global Mesaj Yollama Uygulaması WhatsApp Yükle[/h][h=2]Akıllı mobil cep telefonlarda bulunması gereken uygulamaların başında gelen WhatsApp'ı, WhatsApp indir adresinden ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz.[/h]
WhatsApp ile dilediğiniz kadar meaj gönderimi yapabilir ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri bedava hiç para ödemeden yapabilirsiniz.
[h=1]:: WhatsApp İNDİR ::[/h]WhatsApp daha önce sadece mesajlaşma özelliği bulunurken daha sonra Facebook tarafından 19 milyar dolar gibi bir ücretle satın alındıktan sonra yeni özellikler eklenerek geliştirildi ve popülerliğini korudu.
WhatsApp Nasıl İndirilir?
WhatsApp Android indir (Ayrıca Samsung için uygundur) linkine tıklayarak Android akıllı telefonunuza WhatsApp yükleyebilirsiniz. WhatsApp iPhone indir linkine tıklayarak iOS işletim sistemine cihaz cihazlarınıza uygulamayı yükleyebilirsiniz.
Uygulamayı yükledikten sonra telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Telefon numaranızı girdikten sonra bir doğrulama kodu tarafınıza gönderilecek bu kodu girdikten sonra arkadaşlarınız ile sınırsız bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.
 

skylerbartel

Mega üye
Katılım
13 Şub 2019
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
10
Yaş
33
Konum
new york
Good information
 
Son düzenleme:

skylerbartel

Mega üye
Katılım
13 Şub 2019
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
10
Yaş
33
Konum
new york
[QUOTE = "mehmetkarahanlı, post: 6814, member: 4"]
[h = 1] Free WhatsApp Download Global Message Sending the application WhatsApp Download [/ h] [h = 2] WhatsApp, one of the applications to be included in Smart mobile phone, you can download a free way from WhatsApp download address. [/ h]
WhatsApp with you can send as many messages as you can and make voice calls. Moreover, you can do all these transactions for free without paying any money.

[h = 1] :: WhatsApp IM N :: [w / v] WhatsApp previously only messaging later that found the property after purchase for a fee of like $ 19 billion by Facebook was developed by adding new features and has maintained its popularity.
How to Download WhatsApp?
You can install WhatsApp on your Android smartphone by clicking the WhatsApp Android download (also suitable for Samsung) by clicking the link. You can download the application to your iOS operating system device devices by clicking the WhatsApp iPhone download link.
After installing the application you need to enter your phone number. Once you have entered your phone number, you will be sent a verification code to enter this code and then you can have unlimited messages with your friends.


[/ QUOTE]
I am using iMessage for Mac from https://imessageonpcfree.com/ WhatsApp. I think iMessage is better than WhatsApp. Not for
android users


.