Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj

☆☆BİLGİLENDİRME☆☆ Ev ve iş yerleri için uygun fiyata 4K projeksiyon!

Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
36,012
Beğeniler
967
Puanları
262
#1

Sinema sektörü her geçen gün kendini geliştirirken görüntülenme ve projeksiyon sistemleride aynı oranda gelişiyor. Ülkemizde özellikle 4Ktelevizyonların kullanımının yaygınlaşmasıyla beraber projeksiyon sistemleride evlere girmeye başladı ve aynı oranda gelişmeye devam etti. Bunun son ve en güzel örneği Optoma UHD300 oldu!
UHD300X özellikleri dikkat çekiyor!

Yüksek dinamik aralık uyumluluğu, HDCP 2.2 desteği ve mükemmel ses sağlayan bir stereo hoparlöre sahip olan Optoma ayrıca UHD300X ev sinemasında uygun fiyata sunduğu gelişmiş renk derinliği ve yüksek kontrast oranıyla dikkat çekiyor.
UHD300X’in sahip olduğu Ultra HD 4K çözünürlük; 8 milyondan fazla pikselle, daha keskin ve canlı görüntüler ile daha zengin renkler elde etmek için Full HD’den dört kat daha fazla ayrıntı sunuyor.
DLP Teknolojisi ile geliştirilen UHD300X 2,200’lük lümen değeriyle maksimum düzeyde yaklaşık 570cd/m2’’lik bir parlaklık sunuyor. Güçlü bir görüntü elde etmek için UHD300X‘i ne kadar parlak hale getirmeniz gerektiği, projektörün ne kadar geri döndüğüne ve ayrıca mevcut aydınlatma koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.
Dikey lens kaydırma

Dikey lens kaydırma özelliği bulunan UHD300X, kurulumu basitleştirerek konumlandırmayı kolaylaştırıyor ve daha geniş bir ekran boyutu seçeneği sunuyor. Ayrıca UHD300X’in fan gürültüsü maksimum parlaklıkta bile çok düşük ve ekonomik modda sadece 10-12dBA olarak hesaplanıyor.
Optoma UHD300 fiyatı

Türkiye’de 9.640 TL’den satışa sunulan Optoma UHD300X film, TV ve oyun severler için vazgeçilmez bir projektör olacak. Evlerimize ve iş yerlerimize bu kolaylığı sunan Optoma daha da dikkat çekeceğe benziyor!
 
Üst