☆☆ÇÖZÜMLEDİK☆☆ En Iyi Film Indirme Programı 2017

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
38,699
Tepkime puanı
1,518
Puanları
262
İnternetten yerli (Türk) ve yabancı filmleri indirmek için iki farklı seçeneğiniz var. Bunlardan birincisi online film izleme sitelerine girip indirmeden izlediğiniz filmleri herhangi bir indirme programının yardımıyla bilgisayara indirmektir. Diğer bir seçeneğiniz ise Torrent indirme programlarından birini kullanarak Türkçe yada yabancı torrent sitelerine girip istediğiniz filmi aratıp bulup yüksek hızlarda bedava bilgisayara indirmektedir.
Birinci seçeneği tercih edenler öncelikle online film izleme sitelerini ziyaret etmeli. Örneğin;

720pizle.Com ~ 720p izle, tek parça 720p film izle, hd film izle, 2016 filmleri
webteizle.org

sitelerinden birine tıklayıp girin. Ardından bu online filmleri indirmek için bir “indirme yöneticisi” programı indirip kurmanız gerekiyor.
Sizlere tavsiyem hem ücretsiz olan, hem Türkçe dil desteği olan hem de oldukça kaliteli olan Eagleget programını tavsiye ediyorum. İndirmek için buraya tıklayınız. Programın ekran görüntüsü aşağıda verilmiştir.

İkinci seçeneğiniz ise torrent programı indirip internetten filmleri torrent dosyası olarak indirmektir.

Bunun için bilgisayarınıza ücretsiz olan torrent programlarından birini indirip kurun.

Biz uTorrent programını tavsiye ediyoruz. İndirmek için tıklayınız. Programın ekran görüntüsü altta verilmiştir.

Programı kurduktan sonra aşağıdaki siteleri ziyaret edip sevdiğiniz torrent filmleri bularak tıklayıp indiriniz. Zamundatorrent tamamen Türkçe ve Türklerin hazırladığı torrent sitesidir. Yani yerli filmleri de bulabilirsiniz. KickAssTorrents ise dünyanın en büyük ve popüler torrent film indirme sitesidir.Zamunda Torrent - Torrent Oyun İndir -Zamunda Film Dizi Program

KickassTorrents Homepage ? latest updates and reviews

Torrent sitelerinin popüler olanları mahkemeler tarafından ülkemizde kapatılmıştır. Bundan dolayı Chrome için Zenmate eklentisini yükleyip bu torrent sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Örneğin yeni çıkan bir oyunu mesela Fifa 2016 arıyorsunuz diyelim, Google da Fifa 2016 torrent download diye yazıp aratırsanız, torrent siteleri sonuçlarda görünecektir.