☆☆CANLI ANLATIM☆☆ [Avast ] Avast Antivirus Pro Full Versiyon indir

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
37,405
Tepkime puanı
1,030
Puanları
262

Avast Endpoint Protection Suite Plus Full Türkçe İndir

Avast Endpoint Protection Suite Plus Full Türkçe İndir

Avast Endpoint Protection Suite Plus + Serial 8.0.1607, 32x64bit multi çoklu dil destekli antivirus programıdır
sizi bilinen tüm zararlı yazılımlardan korur, genlelde iş alanlarında kullanılan güçlü antivirüslerden biri.

Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 8 and 8.1
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Vista

————————————————————-

Boyut:180-mb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz

————————————————————–

Avast Endpoint Protection Suite Plus

(((Alternatif)))

Avast Endpoint Protection Suite Plus

(((Alternatif)))

Avast Endpoint Protection Suite Plus


Avast Endpoint Protection Suite Plus Full Türkçe İndir
 

mehmetkarahanlı

Yönetici
Co.Administratör
Katılım
19 Ağu 2015
Mesajlar
37,405
Tepkime puanı
1,030
Puanları
262


Bilgisayarınızı internetten gelebilecek her türlü tehdit ve tehlikeye karşı korumak için hem ücretsiz hem de Türkçe dil desteğine sahip olan bir güvenlik programı arıyorsanız, Avast Free Antivirus programını mutlaka denemelisiniz.

Evdeki ve ofisteki tüm bilgisayarlarınızı tüm virüs ve öteki zararlı yazılımlardan başarıyla koruyan Avast Free Antivirus programı pek çok teknoloji sitesi tarafından kendi kulvarında bir numara olarak gösterilmektedir.
Avast Free Antivirus programı indirilen tüm dosyaları ve arka planda çalışan tüm işlemleri anlık olarak takip eder ve şüpheli bir durum tespit ettiği anda olaya müdahale ederek yüzde yüz güvenliği sağlar.
Avast Free Antivirus programı bilgisayarınızı tararken bilgisayardaki işlemci yerine bulut sistemdeki kendi işlemcisini kullanıyor. Böylece RAM ve işlemciyi hiçbir şekilde kasmıyor ve bilgisayarı yavaşlatmıyor. Üstelik virüs veritabanı bile sizin bilgisayarınıza indirmek yerine bulut sunucuya çok hızlı bir şekilde yüklüyor. Böylece en son çıkan virüsler dahil tüm virüs veritabanı maksimum hızda tarayarak bilgisayarınızı korurken, sizin de bilgisayarda kendi işlerinizi rahatça (yavaşlatmadan) yapmanızı sağlıyor.
Avast Free Antivirus programının yeni gelen SafeZone tarayıcısı sayesinde online bankacılık işlemlerinizi %100 güvenlikli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni gelen şifre kasası özelliği sayesinde tüm şifrelerinizi tek bir yerde toplayıp yönetebilirsiniz. Üstelik websitelere her defasında şifre girmek yerine otomatik giriş yapmanızı sağlıyor.

Avast Free Antivirus programı ziyaret edilen sitenin HTTPS protoklünü inceleyerek tehditlere karşı sizi korur. Bunun yanı sıra banka sitelerini ve sertifikalarını analiz ederek sahtekarlardan ve dolandırıcılardan da sizi kesin olarak korur.
Avast Free Antivirus programının tarayıcı temizleyicisi sayesinde ana sayfa değiştirme virüsü ve araç çubuğu virüsü gibi zararlıları temizleyebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 8-8.1, Windows 7, Windows Xp, Vista
Lisans: Ücretsiz
Dil: Türkçe
Boyut: 6 MB

Avast Free Antivirus İndir

Avast Free Antivirus Alternatif İndirme Linki