☆☆İNCELEDİK☆☆ Android Telefon Takip

telefontakip

Mega üye
Android Telefon Takip Programının Özellikleri
Telefon Arama Bildirimi – gelen ve giden telefon aramaları hangi numarayla ne kadar süre konuştuğu ve kontakt listesindeki isim bilgisiyle takip panelinizden görebilirsiniz.
SMS Takip & Mesaj Takip – hedef Android telefonuna gelen ve giden tüm mesajların bir kopyası size geldiği gibi ayrıca panelinizede kayıt olarak aktabilirsiniz. Böylece panelizden kimden nerden en çok mesaj geldiği gibi bir çok farklı detayı inceleyebilirsiniz.
GPS Konum Yer Tespit – takip edilen Android telefonunun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.
Arama ve Web Sitesi Engelleme – gelen aramalarını engelleyebilmek için numara tayin edebilirsiniz. Önceden tanımlanmış web sitelere giriş bloke edilir.
Anlık Mesajlarının İzlenmesi- WhatsApp, Viber, Skype, Facebook Messenger gibi sohbet platformlarındaki aktiviteleri izleyebileceksiniz. Bu özellik belirli Android telefon ve tabletler için uygundur.

hlt442

Mega üye
eline sağlık

birbaska999

Mega üye
Size benzer ipuçları ve öneriler sunabilecek başka bir web sitesi var. birbaskabayram.com/whatsapp-takip 'den bahsediyorum - Sanırım orada izleme ve cep telefonu takibi hakkında çok şey okuyabilirsiniz.
Bu sorunu vurgulamanız harika. Etrafa yayılan tüm virüs ve hükümetin sağladığı farklı düzenlemelerle birlikte ailemizin ve arkadaşlarımızın güvenliğine daha fazla dikkat etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Ve özellikle çocuklarımız. Yani bunun gibi farklı uygulamalar gerçekten yardımcı olabilir.

hlt442

Mega üye
Size benzer ipuçları ve öneriler sunabilecek başka bir web sitesi var. birbaskabayram.com/whatsapp-takip 'den bahsediyorum - Sanırım orada izleme ve cep telefonu takibi hakkında çok şey okuyabilirsiniz.
Bu sorunu vurgulamanız harika. Etrafa yayılan tüm virüs ve hükümetin sağladığı farklı düzenlemelerle birlikte ailemizin ve arkadaşlarımızın güvenliğine daha fazla dikkat etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Ve özellikle çocuklarımız. Yani bunun gibi farklı uygulamalar gerçekten yardımcı olabilir.
teşekkürler