☆☆İOS/OS/MAC☆☆ Android 10 alacak Samsung modelleri ortaya çıktı

Bacanak_46

Yönetici
S.Moderatör
Katılım
2 Mar 2017
Mesajlar
27,220
Tepkime puanı
1,340
Puanları
262
Yaş
39
Konum
bursa
Samsung, önümüzdeki ay Android 10 Beta güncellemesini yayınlayacak. Bu bilginin ortaya çıkmasından bu yana çok geçmedi. Şimdi ise hangi Samsung modellerinin bu güncellemeyi alacağı netlik kazandı. Android 10 alacak Samsung modelleri bir liste halinde internete sızdırıldı.
Android 10 alacak Samsung modelleri

Android 10 güncellemesi ilk olarak Google Pixel ailesi için yayınlandı. 3 Eylül günü yayınlanan güncellemenin ardından, diğer akıllı telefon üreticileri de yeni güncellemeyi kademeli olarak kullanıcılarına yayınlayacak. Android işletim sistemini One UI arayüzü ile destekleyen Samsung da bu üreticilerden biri.
Zaman zaman güncellemeleri geç yayınlaması ile eleştiri oklarının hedefi olan Samsung, bu kez Android 10 için sıkı bir şekilde hazırlanıyor.
Son olarak Android 10 alacak Samsungmodelleri bir liste halinde internete sızdırıldı. Listede tahmin edebileceğiniz gibi Note 10 ailesi ve S10 ailesi başı çekiyor. Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus’ın yanında Galaxy Note 9 da bu güncellemeyi alacak. S serisinde bu güncellemeyi alacak telefonlar ise Galaxy S10, Galaxy S10 Plus, Galaxy S10e, Galaxy S9ve Galaxy S9 Plus.
Tabii ki Samsung’un M serisi ve A serisimodelli ile birlikte J serisi modelleri arasında da bu güncellemeyi alacak isimler var. Aynı şekilde Samsung tablet ailesinde de bazı modeller Android 10 güncellemesine kavuşacak. Bu tabletlerin başında Galaxy Tab S5e ve Galaxy Tab S4 modellerini saymak mümkün.

Samsung Android 10 güncellemesi için ekim ayı işaret ediliyor. Tabii ki bu beta sürüm için geçerli. Beta programının başarılı bir şekilde sona ermesinin ardından tüm kullanıcılar nihai güncellemeye kavuşacak.
Samsung Android 10 güncellemesi alacak modellerin listesini aşağıda görebilirsiniz.